imagen527pOriginální systém

Jedinečný systém pro lisování šťávy.

Náš revoluční systém pro lisování šťávy představuje nový koncept v sektoru hotelových služeb a stravování. Naše společnost je prvním výrobcem systémů automatického lisování určených pro profesionální sektor.

Originální systém zaručuje kvalitu, chuť a čistotu, protože nedochází ke kontaktu mezi šťávou a slupkou. Do šťávy tak nepronikají esenciální oleje a kyseliny, takže se dociluje vysoce kvalitní šťávy s bohatou chutí.

 

imagen528p

Zumex ASP

První generace odšťavňovačů s antibakteriální technologií.

Zumex ASP (Antibakteriální Polymer Stříbra) je technologie využívající ionty stříbra. Ty potlačují růst bakterií, čímž se dociluje mimořádně účinné a dlouhotrvající ochrany.

 

imagen891g
V přítomnosti vlhkosti…
imagen892g
…uvolňuje technologie Zumex ASP ionty stříbra.
imagen893g
Ionty se naváží na bakterie…
imagen894g
…a proniknou do molekuly jejich enzymu. To bakterii spolehlivě zničí.

Esence života

Esence ovoce, esence života.

Esence života je symbolem nové cesty prezentace naší společnosti – důvěrnější, odhodlanější, atraktivnější a podmanivější.

Jako společnost s vedoucím postavením na trhu musíme věnovat pozornost každému detailu, abychom maximálně využili každý okamžik a vždy se ukázali v tom nejlepším světle.

Protože šťáva je esencí ovoce. A ovoce je esencí života.

Měřítka kvality

 
Jsme zavázáni poskytovat vynikající kvalitu.

Prvotřídní design, technologie, funkčnost, robustnost a vynikající kvalita – to je náš závazek.

Nové sídlo

Inovace na 5 000 m2

V roce 2010 otevřela společnost Zumex ve čtvrti Moncada ve španělské Valencii své nové sídlo. Rozkládá se na více než 5 000 čtverečních metrech a zahrnuje důležité administrativní budovy i výrobní závod.

Výrobní procesy i charakter budovy odráží míru důležitosti, kterou společnosti přikládá životnímu prostředí. Bioklimaticky řešené stěny budovy regulují teplotu, čímž přispívají k výrazným úsporám energie.