Prodejní automat

Podnikání, které má šťávu

Automat na prodej láhví se šťávou kdykoli a kdekoli

Prodejní automat nejnovější generace

S naším prodejním automatem můžete nabízet svým zákazníkům novou formu zdravého osvěžení. Čerstvě vylisovaná šťáva kdekoli, 100% přírodní a vždy čerstvá. Protože i zboží z automatů může být zdravé.
Informace o produktu

Možnosti přizpůsobení

Přední podsvícený panel: Přední panel můžete dekorovat tak, aby upoutal pozornost a lákal kolemjdoucí na šťávu. Nyní máte možnost přizpůsobit si přední panel automatu a upravit ho tak, aby zapadl do prostředí, kde je nainstalován – do firem, škol, nemocnic, fitness center apod. …

Veškeré informace v reálném čase

U zařízení je k dispozici dálkové ovládání prostřednictvím komunikační sady. Provozovatel může zasláním textové zprávy získat informace o stavu zařízení (např. o teplotě, počtu výdejů, příjmech).

Technologie bez hranic

Prostřednictvím rozhraní Plug & Play lze integrovat platební systém MDB dle vaší volby (platby mincemi, bankovkami a kartou).

Vnitřní struktura automatu usnadní práci

Práci vám usnadní originální systém chlazení, lisovací systém instalovaný v kolejnicích, zabudovaný koš na odpad, elektronické ovládání, informační displej i samočisticí systém, který lze naprogramovat podle času nebo počtu vyprodukovaných dávek šťávy.


Čerstvá a přírodní šťáva
Automat je osazen dvěma okénky, které spotřebiteli ukazují suroviny a proces lisování.

Pohodlí pro uživatele
Intuitivní displej umožňuje nastavit a naprogramovat automat podle vašich potřeb.

Přesné odměřování
Automat můžete nastavit tak, aby lisoval a vydával šťávu podle vašich představ.